VAS, glas, Flygsfors, signerad F. Daniel samt daterad -93.

4445372. VAS, glas, Flygsfors, signerad F. Daniel samt daterad -93.

Höjd 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 208