JACK EICHBORN. Olja på duk, Skymning över Paris.

4445342. JACK EICHBORN. Olja på duk, Skymning över Paris.

Ramat mått 54 x 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramat mått 54 x 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 278