TUNNA, , saltglaserat stengods, Höganäs.

4445284. TUNNA, , saltglaserat stengods, Höganäs.

Märkt "4090:200, H.B.RK Höganäsbolaget, JJ2". Diameter 65, höjd 92 cm.

Bruksslitage. Nagg på tappen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg på tappen.

Antal besök: 706