BORDSLAMPOR, 1 par, 1900/2000-tal.

4445248. BORDSLAMPOR, 1 par, 1900/2000-tal.

Lampfot i skuret trä. Höjd inklusive lampskärm ca 71 cm.

Smärre brukslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 139