EMALJSKYLT, "Bibliotek", 1900-tal.

4445113. EMALJSKYLT, "Bibliotek", 1900-tal.

Ca 33x18 cm.

Skador, restaurerad.

Tema

Skyltat och klart

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33x18 cm.

Skador, restaurerad.

Tema

Skyltat och klart

Antal besök: 833