HENRI MATISSE. EFTER. Ballerina. Offsetlitografi på papper.

4445083. HENRI MATISSE. EFTER. Ballerina. Offsetlitografi på papper.

Från tidningen Derrière le Miroir, nummer 46, daterad maj 1952.
38,5x28,5 cm.

Förpackad.

Nej, betalas av säljaren

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5x28,5 cm.

Förpackad.

Nej, betalas av säljaren

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 173