HELGE HÖGBOM. Skulptur, omfamnande figurer, brons.

4444891. HELGE HÖGBOM. Skulptur, omfamnande figurer, brons.

Signerad H.W. Högbom, Höjd ca 26 cm, bredd ca 24 cm. Vikt ca 6,6 kg.

Bruksskick.

Helge Högbom (1910–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Helge Högbom (1910–1966)

Antal besök: 675