CHRISTIAN DIOR. HANDVÄSKA, 1980-tal.

4444757. CHRISTIAN DIOR. HANDVÄSKA, 1980-tal.

1 fack utsidan, 4 fack på inuti, två med dragkedja.
Stämplad "Christian Dior made in France".
Tohpo Pat.P. 3680433
Mått 26 x 15 x 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tohpo Pat.P. 3680433
Mått 26 x 15 x 4,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 013