GÖTE REX, tuschteckning, elegant dam.

4444583. GÖTE REX, tuschteckning, elegant dam.

signerad och daterad Paris 1918,
14 x 7,5 cm,
totalmått 31 x 24 cm.

gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 7,5 cm,
totalmått 31 x 24 cm.

gulnad.

Antal besök: 215