SAMLARBILDER, "Filmisar", ca 470 st.

4444567. SAMLARBILDER, "Filmisar", ca 470 st.

470 st samlarbilder, musiker och skådespelare, 1900-tal.

Ålder- och bruksslitage, ej fullt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 197