ERIK EMANUELSSON. olja, landskap.

4444429. ERIK EMANUELSSON. olja, landskap.

signerad och daterad 1969,
28 x 48 cm,
totalmått 31 x 50 cm.

Mindre ytsslitage.

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad och daterad 1969,
28 x 48 cm,
totalmått 31 x 50 cm.

Mindre ytsslitage.

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Antal besök: 227