KULO GREEN. olja, Lyrisk komposition.

4444396. KULO GREEN. olja, Lyrisk komposition.

signerad,
26 x 35 cm
totalt mått 44 x 52 cm.

Mindre ytsslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad,
26 x 35 cm
totalt mått 44 x 52 cm.

Mindre ytsslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 436