DEKORATIVA METALLVAROR.

DEKORATIVA METALLVAROR.
4444370. DEKORATIVA METALLVAROR.

bestående av två par ljusstakar, den högre 31 cm, ett fickur stativ modellerat med kerubdetaljer, 15 cm hög, Indisk mässingsödla och ormar, modern Spitfire-dekorerad fickur, tillsammans med en kallmålad metallfågel från början av 1900-talet, 9 cm hög, och en målad metallfigur av ett vildsvin.

Allmänt ytslitage förändras med åldern.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 171