TORSTEN ANDERSSON. Olja på duk, signerad med dedikation.

4444304. TORSTEN ANDERSSON. Olja på duk, signerad med dedikation.

53 x 59 cm. Rammått 57 x 64 cm.
Proveniens: Gåva direkt från konstnären.

Röklukt. Gulbrun yta, i behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 290