Teak- och trådhyllsystem, 1960-/70-tal.

4444019. Teak- och trådhyllsystem, 1960-/70-tal.

Består av:

5 element med lådor och/eller dörrar,
ca H 40/30 cm, B 70 cm, D 34/24/22 cm

11 hyllor, ca. 70 x 24 cm
2 hyllor om ca. 70 x 35 cm
2 hyllor som mäter 70 x 35 cm

13 trådstegar i svart, ca. Höjd 42/65/84 cm.

Tecken på ålder och användning. repor, stötar, fläckar och defekter i fanér.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Består av:

11 hyllor, ca. 70 x 24 cm
2 hyllor om ca. 70 x 35 cm
2 hyllor som mäter 70 x 35 cm

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 350