BENNO ARZT. "FANTOMEN".

BENNO ARZT. "FANTOMEN".
4443934. BENNO ARZT. "FANTOMEN".

Signerad, olja på duk, 64x95 cm, ram 75,5x104 cm.

Ram med lättare hanteringsslitage.

Benno Arzt (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Benno Arzt (Född 1941)

Antal besök: 332