PARTI KOPPARFÖREMÅL, cirka 15 delar.

4443911. PARTI KOPPARFÖREMÅL, cirka 15 delar.

grytor, gräddspannar, formar mm, varierande storlekar
Låda 60x40 cm, höjd 45 cm.

bruksslitage, vissa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda 60x40 cm, höjd 45 cm.

bruksslitage, vissa skador.

Antal besök: 313