STOLAR, 1 par, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

444356. STOLAR, 1 par, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

Målade. Spjälad rygg. Fast stoppad sits. Avsmalnande ben.

Slitage. Klädsel med slitage och fläckar. Senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 856