LOCKASK, keramik, Irma Yourstone.

4443305. LOCKASK, keramik, Irma Yourstone.

Diameter ca 12 cm. Höjd ca 7 cm.

Bruksslitage. Mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mikronagg.

Antal besök: 141