JAN NALIWAJKO. Litografi, numrerad 1/250, "Four Seasons", signerad J Naliwajko, daterad -88.

444324. JAN NALIWAJKO. Litografi, numrerad 1/250, "Four Seasons", signerad J Naliwajko, daterad -88.

56 x 61 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 61 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 183