MANHATTAN OPTICAL CO. WIZARD SR KAMERA.

4443248. MANHATTAN OPTICAL CO. WIZARD SR KAMERA.

Den sena 1800-talets Wizard Sr-kamera från Manhattan Optical Co., svart fodral som mäter 25 cm x 18 cm x 27,5 cm.

Otestad och såld som sett med förväntade märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330