SKRIVMASKIN, Facit, 1900-tal.

SKRIVMASKIN, Facit, 1900-tal.
4443175. SKRIVMASKIN, Facit, 1900-tal.

i väska.
Ca , 35x1x43 cm.

Ej funktionstestad. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

i väska.
Ca , 35x1x43 cm.

Antal besök: 205