MUSIKANLÄGGNING BANG & OLUFSEN, 3 delar, Beocenter 2200 samt högtalare, 1 par.

444312. MUSIKANLÄGGNING BANG & OLUFSEN, 3 delar, Beocenter 2200 samt högtalare, 1 par.

Högtalarnas höjd exkl. ställning ca 54 cm, Beocenter 2200 längd 74 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 326