VÄGGKONSOLER, ett par, svärtat trä, 1900-tal.

4442982. VÄGGKONSOLER, ett par, svärtat trä, 1900-tal.

Detaljer i gulmetall, höjd ca 30, 27 x 18 cm.

Slitage, märken.

Tema

En samlares hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Tema

En samlares hem

Antal besök: 310