KAMEROR, 3 st, bla Yashica.

KAMEROR, 3 st, bla Yashica.
4442898. KAMEROR, 3 st, bla Yashica.

Yashica Minister.
Balda.
Agfa "Billy-Black".

Bruks- och åldersrelaterat slitage.
"Billy-Black" med tejp (lagning). Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yashica Minister.
Balda.
Agfa "Billy-Black".

Antal besök: 193