EN STOR MAHOGNY SLÄDESÄNG.

EN STOR MAHOGNY SLÄDESÄNG.
4442775. EN STOR MAHOGNY SLÄDESÄNG.

Med eboniserad bladdekoration till sänggaveln. Höjd 164cm, bredd 212cm, djup 218cm.

Saknar ett stycke bak i vänstra hörnet. Allmänt slitage med märken och repor som står i proportion till ålder och användning. Se bilder online. Inte garanterat att vara komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597