MARC CHAGALL. Efter. I trädgårdarna i Vence, 1968. (Au-Dessus de Vence).
444271. MARC CHAGALL. Efter. I trädgårdarna i Vence, 1968. (Au-Dessus de Vence).
Marc Chagall (06.07.1887 Vitebsk - 28.03.1985 Saint-Paul-de-Vence); litografi, signerad i tryck, Edition Daco-Verlag 1991, oramad. Mått ca. 60 x 80 cm.