TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 2000-tal.

444262. TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 2000-tal.

På sockel. Patinerade. Dekor av bl a maskaroner. Höjd ca 104 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 956