OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckningar, tusch och blyerts, 1920-tal, monogramsignerade samt häftena med signatur.

4442614. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckningar, tusch och blyerts, 1920-tal, monogramsignerade samt häftena med signatur.

16x25 cm.

Bruks- samt åldersrelaterat slitage, ställvist där blad lossnat från montering, åldersrelaterad gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x25 cm.

Antal besök: 215