TRAPPALL, industrimodell, kromad metall, 1900-tal.

4442600. TRAPPALL, industrimodell, kromad metall, 1900-tal.

Längd 37, bredd 45, höjd 59 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 378