4442529. CYKEL, hopfällbar, Volvo, 2000-tal.
Sadel märkt Volvo, pedaler märkta Sunwheel, Justerbar höjd, hjulens diameter ca 40, styrets höjd vid katalogiseringstillfället 107 cm.
Enligt uppgift fungerande, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, fläckar, märken, däck med lite luft.