ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

4442487. ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

Längd 103, bredd 40, höjd 145 cm.

Fanerskador, fläckar samt slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 788