BYRÅ, 8-lådig, mahogny, engelsk stil.

4442475. BYRÅ, 8-lådig, mahogny, engelsk stil.

Längd 48, bredd 30, höjd 81 cm.

Märken, repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337