SKEDAR, silver, Bla Lars Löfgren, Anders Backman, Hudiksvall, Anders Wedin, Söderhamn, Carl Petter Lampa, Stockholm, 18/1900-tal.

4442448. SKEDAR, silver, Bla Lars Löfgren, Anders Backman, Hudiksvall, Anders Wedin, Söderhamn, Carl Petter Lampa, Stockholm, 18/1900-tal.

Längd från 12 cm till 21 cm
Vikt 360 gram.

Slitage, förekommer hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd från 12 cm till 21 cm
Vikt 360 gram.

Antal besök: 237