TELEFONER, bl.a. Cobra, LM Ericsson.

4442341. TELEFONER, bl.a. Cobra, LM Ericsson.

Högsta höjden ca 21 cm.

Ej testade, ingen funktionsgaranti lämnas, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjden ca 21 cm.

Antal besök: 134