PARTI KANTON, 5 delar. 1800/1900-tal.

44422. PARTI KANTON, 5 delar. 1800/1900-tal.

Porslin. 3 kannor samt 2 vaser.
Höjd 9-16 cm.

Locksaknas, nagg, omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-16 cm.

Antal besök: 530