BORD samt STOLAR, 5 delar, trädgårdsmöbler, gjutmetall, 1900-tal.

444212. BORD samt STOLAR, 5 delar, trädgårdsmöbler, gjutmetall, 1900-tal.

Bord
Höjd 67 cm
Diameter 76 cm

4 stolar
Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Höjd 67 cm
Diameter 76 cm

4 stolar
Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 011