OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Williams.

4441823. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Williams.

Ramens mått ca 125 x 155 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 125 x 155 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 183