BONAD FLAMSKVÄV. Ylle, daterad.

4441623. BONAD FLAMSKVÄV. Ylle, daterad.

Mått 37 x 38,5 cm
Delvis uppspänd på en träplatta.

Ytterst ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 37 x 38,5 cm

Ytterst ringa bruksslitage.

Antal besök: 225