NILS SEVERIN. Olja på duk, Signerad N. Severin.

4441270. NILS SEVERIN. Olja på duk, Signerad N. Severin.

Duk mått 43,5 x 63,5 cm.
Ram mått: 54,5 x 74,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk mått 43,5 x 63,5 cm.
Ram mått: 54,5 x 74,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 218