SLAGBORD, 1950/60-tal.

SLAGBORD, 1950/60-tal.
444109. SLAGBORD, 1950/60-tal.

Längd 62, 34, höjd 73 cm, total längd 150 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 411