Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
TOM MOORE. "John Lennon", litografi, sign o numrerad 11/490.
444103. TOM MOORE. "John Lennon", litografi, sign o numrerad 11/490.
90x64 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
90x64 cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
1 340