FÄLLSTOLAR, ett par. 1900-talets andra hälft.

444093. FÄLLSTOLAR, ett par. 1900-talets andra hälft.

Kopior efter Hans J Wegners "Folding Chair". Snörflätad rygg och sits.

Bruksslitage. Repor. Slitage på ytbehandling. Obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 469