JOHAN JOHANSSON. KYSSEN, LITOGRAFI.

4440896. JOHAN JOHANSSON. KYSSEN, LITOGRAFI.

Signerad, dagmått 59x49 cm, rammått 70x59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Johansson (1879–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Johan Johansson (1879–1951)

Antal besök: 164