KOPPARFÖREMÅL TVÅ ST, vattten-/kaffekokare samt kittel.

4440852. KOPPARFÖREMÅL TVÅ ST, vattten-/kaffekokare samt kittel.

Vatten-/kaffekokaren med dubbla tappkranar märkt "Olof Olsson Warberg" på locket. Med järnställning.
Höjd med ställning ca 55 cm.

Kittel, trebent, höjd ca 34 cm, diameter ca 36 cm.

Vattenkokaren med bestick och stenar i ena hålet och rester av torrfoder till hund i det andra.
Bruks samt åldersslitage.
Bucklor, ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med ställning ca 55 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 165