VÄCKARUR samt VÄGGUR, 1800/1900-tal.

444081. VÄCKARUR samt VÄGGUR, 1800/1900-tal.

Väckarur höjd 24 cm.
Väggur diameter 19 cm.

Ej genomgångna, fläckar/skador urtavlor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väckarur höjd 24 cm.
Väggur diameter 19 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 153