SCHATULL, 1900-tal, ek, dekorelement av metall.

4440654. SCHATULL, 1900-tal, ek, dekorelement av metall.

Höjd ca 76 cm, 49x49 cm.

Slitage, defekt lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm, 49x49 cm.

Slitage, defekt lås.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 162