VÄGGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

444050. VÄGGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Väggfästen i lackerad metall. Hållare i mässing. Hyllplan fanerade med teak. Hyllornas längd ca 80. Bredd 20. Väggfästenas höjd ca 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 313