GATUSKYLT ”TRÄDGÅRDSSTAD”.

GATUSKYLT ”TRÄDGÅRDSSTAD”.
4440150. GATUSKYLT ”TRÄDGÅRDSSTAD”.

En gatuskylt i aluminium för ”Garden City”, 109 cm x 23 cm.

Skylten är något böjd i ena änden, lite slitage/rost runt hålen, slitage och lite färgförlust på platser, några bucklor runt kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 188