FÅTÖLJ, rokokostil, 1800-tal.

FÅTÖLJ, rokokostil, 1800-tal.
4440119. FÅTÖLJ, rokokostil, 1800-tal.

Rygghöjd ca 90 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.
Bredd ca 58 cm.
Djup ca 50 cm.

Åldersslitage , repor, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 90 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.
Bredd ca 58 cm.
Djup ca 50 cm.

Åldersslitage , repor, smuts.

Antal besök: 202